Dôležité odkazy na webstránky:

Nemecko, Trier - Právo životného prostredia EÚ

  Číslo: 
  AD/2018/05
  Druh: 
  viacdenný
  Typ: 
  Zahraničné semináre
  Plný názov: 
  EU Environmental Law
  Miesto konania: 
  Academy of European Law (ERA), Trier, Germany
  Termín: 
  9. Júl 2018 - 9:00 - 10. Júl 2018 - 14:00
  Dátum uzávierky prihlášky: 
  28. Marec 2018

   

  Popis:

  This day-and-a-half training  will be organised in partnership with the Association of European Administrative Judges  (AEAJ) and will comprised three consecutive half-day workshop sessions.

   

  Participants to this event will follow a pre-course online training on the principles and sources of European environmental law and will devote their time in-training to the discussion of practical cases on selected issues in this field. All workshop sessions will be led by experienced practitioners and trainers, who will guide the selected judges through the course of their work.

   

  The training will serve as a forum for the exchange of knowledge and best practices between judges  from across the EU. 

   

  Cieľová skupina: 

  Administrative and civil law law judges from all EU Member States 

   

  Miesto konania: Nemecko, Trier

  Jazykový režim seminára: anglický jayk

  Finančné podmienky: v prílohe

   

  V prípade, že nevyplníte prihlásenie na našom portáli vaše prihlásenie nebude môcť byť akceptované. Poradie Vášho prihlasovania sa však bude počítať podľa kliknutia na našom portáli ja-sr.sk a to v zmysle zásad pre výber účastníkov. 

   

  Účasť na seminári je podmienená akceptáciou zo strany EJTN.  

   

  Pripomíname Vám povinnosť nahrať vlastnoručne podpísané, oskenované čestné prehlásenie o požadovanej znalosti cudzieho jazyka (postup tu: http://www.ja-sr.sk/node/3837) do svojich osobných súborov v prípade, že ho tam ešte nemáte nahraté.

   

  Zároveň pripomíname povinnosť každého účastníka zahraničného seminára nahrať do 15 dní od návratu z podujatia správu zo zahraničnej cesty.  Správa zo zahraničnej cesty pre účely JA SR môže byť rovnaká, akú odovzdávate vo svojej inštitúcii alebo v EJTN. V zásade by mala obsahovať dátum, miesto, čas konania akcie, organizáciu, obsah podujatia, finančné podmienky a odborný prínos pre Vašu prax, rozsah min. 1 normostrany. Ďalšie odborné spracovanie obsahu seminára uvedené v tejto správe môže byť použité s cieľom skvalitniť obsah vzdelávania v našej inštitúcii.

   Nahratie dokumentu do osobných súborov: Vľavo dole pod Vašim menom kliknite na "Môj účet", následne vpravo hore kliknite na "Osobné súbory" a následne vľavo dole na "Vybrať súbor". Nahratie prebieha podobne ako pri prílohe emailu. Správa sa nahrá do systému, kde je viditeľná pre Vás a zamestnancov akadémie.

   

  Odborný garant: 
  EJTN
  Primárna cieľová skupina: 
  Sudcovia
  Počet účastníkov: 
  1
  Tajomník JA pre prípravu: 
  JUDr. Dagmar Hupková
  Urgentná komunikácia: 
  dagmar.hupkova@justice.sk
  PrílohaVeľkosť
  FAQ_section (2) - 2018.pdf721.88 KB
  OG2018_CFP_EN.pdf774.67 KB
  2018 - prihlasovanie a finančné podmienky účasti na zahraničných seminároch.pdf228.42 KB