Dôležité odkazy na webstránky:

Portugalsko, Lisabon - Európske pracovné právo

  Číslo: 
  CI/2018/05
  Druh: 
  viacdenný
  Typ: 
  Zahraničné semináre
  Plný názov: 
  European Labour Law
  Miesto konania: 
  Centro de Estudos Judiciarios, Largo do Limoeiro 1149-048 Lisbon, Portugal
  Termín: 
  24. September 2018 - 9:00 - 25. September 2018 - 14:00
  Dátum uzávierky prihlášky: 
  25. Máj 2018

   

  Popis:

  The added value of the two day-long seminar consist of delivering in-depth insights on highly specialized topics pertaining to diversified aspects of European Employment Law (EU directives, practice of the ECJ, cross-border aspects).

   

  Expert speakers will be called to expand upon such aspects as jurisdiction, applicable law, EU instruments, recognition and enforcement of decisions and cooperation in matters relating to the subjects of the training.

  In order to combine the theoretical approach with a more concrete one, workshop sessions will also be organized in order to provide a widened knowledge on EU legislation and case-law and facilitate the exchange of best practices.

   

  Cieľová skupina: 

  Judges and prosecutors from all EU Member States 

   

  Miesto konania: Portugalsko, Lisabon

  Jazykový režim seminára: anglický jazyk

  Finančné podmienky: v prílohe

   

  V prípade, že nevyplníte prihlásenie na našom portáli vaše prihlásenie nebude môcť byť akceptované. Poradie Vášho prihlasovania sa však bude počítať podľa kliknutia na našom portáli  www.ja-sr.sk a to v zmysle zásad pre výber účastníkov. 

   

  Účasť na seminári je podmienená akceptáciou zo strany EJTN.  

   

  Pripomíname Vám povinnosť nahrať vlastnoručne podpísané, oskenované čestné prehlásenie o požadovanej znalosti cudzieho jazyka (postup tu: http://www.ja-sr.sk/node/3837) do svojich osobných súborov v prípade, že ho tam ešte nemáte nahraté.

   

  Zároveň pripomíname povinnosť každého účastníka zahraničného seminára nahrať do 15 dní od návratu z podujatia správu zo zahraničnej cesty.  Správa zo zahraničnej cesty pre účely JA SR môže byť rovnaká, akú odovzdávate vo svojej inštitúcii alebo v EJTN. V zásade by mala obsahovať dátum, miesto, čas konania akcie, organizáciu, obsah podujatia, finančné podmienky a odborný prínos pre Vašu prax, rozsah min. 1 normostrany. Ďalšie odborné spracovanie obsahu seminára uvedené v tejto správe môže byť použité s cieľom skvalitniť obsah vzdelávania v našej inštitúcii.

   

   Nahratie dokumentu do osobných súborov: Vľavo dole pod Vašim menom kliknite na "Môj účet", následne vpravo hore kliknite na "Osobné súbory" a následne vľavo dole na "Vybrať súbor". Nahratie prebieha podobne ako pri prílohe emailu. Správa sa nahrá do systému, kde je viditeľná pre Vás a zamestnancov akadémie.

   

  Odborný garant: 
  EJTN
  Primárna cieľová skupina: 
  Sudcovia
  Prokurátori
  Počet účastníkov: 
  1
  Tajomník JA pre prípravu: 
  JUDr. Dagmar Hupková
  Urgentná komunikácia: 
  dagmar.hupkova@justice.sk
  PrílohaVeľkosť
  Corporate_Financial_Policy -2018.pdf563.39 KB
  FAQ_section (2) - 2018.pdf721.88 KB
  2018 - prihlasovanie a finančné podmienky účasti na zahraničných seminároch.pdf228.42 KB