Dôležité odkazy na webstránky:

ODBORNÉ JAZYKOVÉ KURZY ANGLICKÉHO JAZYKA

Justičná akadémia Slovenskej republiky Vám ponúka možnosť zlepšiť svoje znalosti odbornej právnickej terminológie a komunikáciu prostredníctvom kurzov anglického jazyka.

 

Odborné jazykové kurzy sú určené pre sudcov, prokurátorov a justičných zamestnancov, ktorí chcú nadviazaťna základné znalosti anglického jazykas cieľom zvýšiť svoje jazykové kompetencie v odbornej právnickej terminológii v anglickom jazyku.Kurzy sú pripravené na mieru, využívajú interaktívnu metodológiua čerpajú z autentických výukových materiálov relevantných pre Vašu prácu.

 

Jazykové vzdelávanie bude prebiehať v malých skupináchpravidelne 2-krát týždenne po 90 minút počas pracovného týždňa v príslušnom obvode krajského súdu + 1 pracovisko v Bratislavskom kraji s plánovaným začiatkom od konca februára 2020. Jazykové vzdelávanie je súčasťou národného projektu s názvom "Rozvoj systému špecializovaného vzdelávania sudcov a justičných zamestnancov". Pre účastníkov - sudcov, prokurátorov a justičných zamestnancov - je účasť na odborných jazykových kurzoch anglického jazyka bezplatná.

 

Každá študijná skupina absolvuje vzdelávací kurz v odbornej právnickej terminológii v rozsahu 40 vyučovacích hodín za jeden semester, tzn. celkovo 120 hodín vzdelávania počas troch semestrov s možnosťou získania záverečného certifikátu osvedčujúceho základnú, dobrú alebo výbornú znalosť právnickej terminológie z anglického jazyka.

 

Dúfame, že sa Vás možnosť zlepšiť si jazykové znalosti a komunikačné schopnosti v anglickom jazyku  zaujala a využijete túto príležitosť.

 

Pre viac informácií o registrácii a kurze kliknite TU

Kategória: