Dôležité odkazy na webstránky:

Belgicko, Brusel - Zmierovacie konanie a mediácia

  Číslo: 
  AD/2018/02
  Druh: 
  viacdenný
  Typ: 
  Zahraničné semináre
  Plný názov: 
  Conciliation and Mediation for Administrative Judges
  Miesto konania: 
  Členské štáty EÚ
  Termín: 
  23. Apríl 2018 - 9:00 - 24. Apríl 2018 - 14:00
  Dátum uzávierky prihlášky: 
  18. Január 2018

   

  Description: 

   

  Day-and-a half training comprised of fours lectures and one workshop.

  Participants to this event will devote their time to get introduced to the principles and the practical implementation of conciliation in the daily work of Administrative judges.

   

  All the workshops and lectures will be led by experienced practitioners and trainers, who will guide the selected Judges through the course of their work. The training will also serve as a forum for the exchange of knowledge and best practices between Administrative judges from across the EU

   

  Conciliation-and-Mediation-for-Administrative-Judges

   

  Miesto konania: Belgicko, Brusel

  Jazykový režim: anglický

  Finančné podmienky: v prílohe

   

  V prípade, že nevyplníte prihlásenie na našom portáli vaše prihlásenie nebude môcť byť akceptované. Účasť na seminári je podmienená akceptáciou zo strany EJTN

   

  Pripomíname Vám povinnosť nahrať vlastnoručne podpísané, oskenované čestné prehlásenie o požadovanej znalosti cudzieho jazyka (postup tu: http://www.ja-sr.sk/node/3837) do svojich osobných súborov v prípade, že ho tam ešte nemáte nahraté.

   

  Zároveň pripomíname povinnosť každého účastníka zahraničného seminára nahrať do 15 dní od návratu z podujatia správu zo zahraničnej cesty.  Správa zo zahraničnej cesty pre účely JA SR môže byť rovnaká, akú odovzdávate vo svojej inštitúcii alebo v EJTN. V zásade by mala obsahovať dátum, miesto, čas konania akcie, organizáciu, obsah podujatia, finančné podmienky a odborný prínos pre Vašu prax, rozsah min. 1 normostrany. Ďalšie odborné spracovanie obsahu seminára uvedené v tejto správe môže byť použité s cieľom skvalitniť obsah vzdelávania v našej inštitúcii. 

   

   Nahratie dokumentu do osobných súborov: Vľavo dole pod Vašim menom kliknite na "Môj účet", následne vpravo hore kliknite na "Osobné súbory" a následne vľavo dole na "Vybrať súbor". Nahratie prebieha podobne ako pri prílohe emailu. Správa sa nahrá do systému, kde je viditeľná pre Vás a zamestnancov akadémie.


   

   

  Odborný garant: 
  EJTN
  Primárna cieľová skupina: 
  Sudcovia
  Počet účastníkov: 
  1
  Tajomník JA pre prípravu: 
  JUDr. Dagmar Hupková
  Urgentná komunikácia: 
  dagmar.hupkova@justice.sk
  PrílohaVeľkosť
  FAQ_section (2) - 2018.pdf721.88 KB
  OG2018_CFP_EN.pdf774.67 KB
  2018 - prihlasovanie a finančné podmienky účasti na zahraničných seminároch.pdf228.42 KB