Dôležité odkazy na webstránky:

Rumunsko, Bukurešť - Seminár so zameraním na správne právo

  Číslo: 
  AD/2018/03
  Druh: 
  viacdenný
  Typ: 
  Zahraničné semináre
  Plný názov: 
  Administrative law and Procedure
  Miesto konania: 
  Bukurešť
  Termín: 
  14. Máj 2018 - 9:00 - 15. Máj 2018 - 14:00
  Dátum uzávierky prihlášky: 
  10. Február 2018

   

  Popis:

  Day-and-a-half training comprised of impulse lectures and discussion of basic principles and case law concerning administrative judicial procedure.Participants will devote their time to the discussion of practical cases and selected issues in the field of procedural law with a definite comparative aspect and approach.

   

  All lectures and workshops sessions will be led by experienced practinioners and trainers, who will guide the selected Judges through the course of their work.The training will also serve as a forum for the exchange of knowledge and best practices between Administrative judges from across the EU. 

  Cieľová skupina: 

  Administrative law judges from all EU Member States 

   

  Miesto konania: Rumunsko, Bukurešť

  Jazykový režim seminára: anglický jazyk

  Finančné podmienky: v prílohe

   

  V prípade, že nevyplníte prihlásenie na našom portáli vaše prihlásenie nebude môcť byť akceptované.

  Účasť na seminári je podmienená akceptáciou zo strany EJTN.  

   

   

  Pripomíname Vám povinnosť nahrať vlastnoručne podpísané, oskenované čestné prehlásenie o požadovanej znalosti cudzieho jazyka (postup tu: http://www.ja-sr.sk/node/3837) do svojich osobných súborov v prípade, že ho tam ešte nemáte nahraté.

   

  Zároveň pripomíname povinnosť každého účastníka zahraničného seminára nahrať do 15 dní od návratu z podujatia správu zo zahraničnej cesty na základe ktorej bude vyznačená aktívna účasť na seminári.  Správa zo zahraničnej cesty pre účely JA SR môže byť rovnaká, akú odovzdávate vo svojej inštitúcii alebo v EJTN. V zásade by mala obsahovať dátum, miesto, čas konania akcie, organizáciu, obsah podujatia, finančné podmienky a odborný prínos pre Vašu prax, rozsah min. 1 normostrany. Ďalšie odborné spracovanie obsahu seminára uvedené v tejto správe môže byť použité s cieľom skvalitniť obsah vzdelávania v našej inštitúcii. 

   

   Nahratie dokumentu do osobných súborov: Vľavo dole pod Vašim menom kliknite na "Môj účet", následne vpravo hore kliknite na "Osobné súbory" a následne vľavo dole na "Vybrať súbor". Nahratie prebieha podobne ako pri prílohe emailu. Správa sa nahrá do systému, kde je viditeľná pre Vás a zamestnancov akadémie.


   

   

  Odborný garant: 
  EJTN
  Primárna cieľová skupina: 
  Sudcovia
  Počet účastníkov: 
  1
  Tajomník JA pre prípravu: 
  JUDr, Dagmar Hupková
  Urgentná komunikácia: 
  dagmar.hupkova@justice.sk
  PrílohaVeľkosť
  FAQ_section (2) - 2018.pdf721.88 KB
  OG2018_CFP_EN.pdf774.67 KB
  2018 - prihlasovanie a finančné podmienky účasti na zahraničných seminároch.pdf228.42 KB