Dôležité odkazy na webstránky:

Taliansko, Rím - Súťažné právo EÚ

  Číslo: 
  AD/2018/08
  Druh: 
  viacdenný
  Typ: 
  Zahraničné semináre
  Plný názov: 
  EU Competition Law
  Miesto konania: 
  Regional Administrative Tribunal of Lazio, Rome, Italy
  Termín: 
  8. November 2018 - 9:00 - 9. November 2018 - 14:00
  Dátum uzávierky prihlášky: 
  10. August 2018

   

  Popis:

  One day-and-a-half training comprised of three consecutive half-day workshop sessions. One of the sessions will focus on study cases.The workshop aims at providing judges already dealing with competition cases with a deeper knowledge of the following topics: judicial review on antitrust decisions, the relationships between Competition Law and Sector Specific Regulation, digital economy, competititon, innovation and inequalities, public and private antitrust enforcement, state aids.

   

  Speakers are experts practitioners and trainers who will present their report on the selected issues according to a legal and economic perspective.

   

  Cieľová skupina: 

  Administrative and Civil Law judges from all Member States experts in EU Competition Law.

   

  Miesto konania: Regional Administrative Tribunal of Lazio, Rím, Taliansko

  Jazykový režim seminára: anglický jazyk

  Finančné podmienky: v prílohe

   

  V prípade, že nevyplníte prihlásenie na našom portáli vaše prihlásenie nebude môcť byť akceptované. Poradie Vášho prihlasovania sa však bude počítať podľa kliknutia na našom portáli  www.ja-sr.sk a to v zmysle zásad pre výber účastníkov. 

   

  Účasť na seminári je podmienená akceptáciou zo strany EJTN.  

   

  Pripomíname Vám povinnosť nahrať vlastnoručne podpísané, oskenované čestné prehlásenie o požadovanej znalosti cudzieho jazyka (postup tu: http://www.ja-sr.sk/node/3837) do svojich osobných súborov v prípade, že ho tam ešte nemáte nahraté.

   

  Zároveň pripomíname povinnosť každého účastníka zahraničného seminára nahrať do 15 dní od návratu z podujatia správu zo zahraničnej cesty.  Správa zo zahraničnej cesty pre účely JA SR môže byť rovnaká, akú odovzdávate vo svojej inštitúcii alebo v EJTN. V zásade by mala obsahovať dátum, miesto, čas konania akcie, organizáciu, obsah podujatia, finančné podmienky a odborný prínos pre Vašu prax, rozsah min. 1 normostrany. Ďalšie odborné spracovanie obsahu seminára uvedené v tejto správe môže byť použité s cieľom skvalitniť obsah vzdelávania v našej inštitúcii. 

   

   Nahratie dokumentu do osobných súborov: Vľavo dole pod Vašim menom kliknite na "Môj účet", následne vpravo hore kliknite na "Osobné súbory" a následne vľavo dole na "Vybrať súbor". Nahratie prebieha podobne ako pri prílohe emailu. Správa sa nahrá do systému, kde je viditeľná pre Vás a zamestnancov akadémie.


   

   

  Odborný garant: 
  EJTN
  Primárna cieľová skupina: 
  Sudcovia
  Počet účastníkov: 
  1
  Tajomník JA pre prípravu: 
  JUDr. Dagmar Hupková
  Urgentná komunikácia: 
  dagmar.hupkova@justice.sk
  PrílohaVeľkosť
  FAQ_section (2) - 2018.pdf721.88 KB
  OG2018_CFP_EN.pdf774.67 KB
  2018 - prihlasovanie a finančné podmienky účasti na zahraničných seminároch.pdf228.42 KB