Dôležité odkazy na webstránky:

Grécko, Thessaloniki - Ochrana údajov a právo na súkromie

  Číslo: 
  AD/2018/09
  Druh: 
  viacdenný
  Typ: 
  Zahraničné semináre
  Plný názov: 
  Data Protection and Privacy Rights
  Miesto konania: 
  Grécko, Thessaloniki
  Termín: 
  12. December 2018 - 9:00 - 13. December 2018 - 14:00
  Dátum uzávierky prihlášky: 
  25. August 2018

   

  Popis:

  The comprehensive reform of EU data protection rules in 2016 will present new challenges for judicial practitioners across Europe.

   

  To address the changes to EU's data protection framework and foster discussion among practitioners from the different EU Member States, this day-and-a-half training will focus on the most relevant legal and jurisprudential developments in the field of data protection and privacy rights.

   

   It will gather leading experts in this field to offer a practical overview of the new Regulation and Directives stemming from the EU's data protection reform package, as well as a discussion on the Court of Justice (CJEU) seminal judgment on the ‘Right to be Forgotten'. Practical workshops will focus on online privacy, access to information, and exceptions to the protection of personal data.

   

  The training will serve as a forum for the exchange of knowledge and best practices between judges from across the EU. Participants are expected to have some background knowledge of the subject.  

   

  Cieľová skupina: 

  Administrative and civil law judges from all EU Member States 

   

  Miesto konania: Grécko, Thessaloniki

  Jazykový režim seminára: anglický jazyk

  Finančné podmienky: v prílohe

  V prípade, že nevyplníte prihlásenie na našom portáli vaše prihlásenie nebude môcť byť akceptované. Poradie Vášho prihlasovania sa však bude počítať podľa kliknutia na našom portáli  www.ja-sr.sk a to v zmysle zásad pre výber účastníkov. 

   

  Účasť na seminári je podmienená akceptáciou zo strany EJTN.  

   

  Pripomíname Vám povinnosť nahrať vlastnoručne podpísané, oskenované čestné prehlásenie o požadovanej znalosti cudzieho jazyka (postup tu: http://www.ja-sr.sk/node/3837) do svojich osobných súborov v prípade, že ho tam ešte nemáte nahraté.

   

  Zároveň pripomíname povinnosť každého účastníka zahraničného seminára nahrať do 15 dní od návratu z podujatia správu zo zahraničnej cesty.  Správa zo zahraničnej cesty pre účely JA SR môže byť rovnaká, akú odovzdávate vo svojej inštitúcii alebo v EJTN. V zásade by mala obsahovať dátum, miesto, čas konania akcie, organizáciu, obsah podujatia, finančné podmienky a odborný prínos pre Vašu prax, rozsah min. 1 normostrany. Ďalšie odborné spracovanie obsahu seminára uvedené v tejto správe môže byť použité s cieľom skvalitniť obsah vzdelávania v našej inštitúcii. 

   

   Nahratie dokumentu do osobných súborov: Vľavo dole pod Vašim menom kliknite na "Môj účet", následne vpravo hore kliknite na "Osobné súbory" a následne vľavo dole na "Vybrať súbor". Nahratie prebieha podobne ako pri prílohe emailu. Správa sa nahrá do systému, kde je viditeľná pre Vás a zamestnancov akadémie.

   

  Odborný garant: 
  EJTN
  Primárna cieľová skupina: 
  Sudcovia
  Počet účastníkov: 
  1
  Tajomník JA pre prípravu: 
  JUDr. Dagmar Hupková
  Urgentná komunikácia: 
  dagmar.hupkova@justice.sk
  PrílohaVeľkosť
  OG2018_CFP_EN.pdf774.67 KB
  FAQ_section (2) - 2018.pdf721.88 KB
  2018 - prihlasovanie a finančné podmienky účasti na zahraničných seminároch.pdf228.42 KB